Sekcja MMA Sambo Bojowe

w klubie Sambo System Polska.

Od powstania klubu Sambo System Polska  w 2001 roku, uczestniczyliśmy w rozwoju nurtu MMA w Polsce, trenując jednocześnie systemy obejmujące  chwyty jak i uderzenia . Od samego początku mieliśmy w klubie sekcje grapplingową, której zawodnicy trenowali chwyty i dodatkowo uderzenia – z powodzeniem startowali oni w zawodach formuł chwytanych ( ADCC, Ju Jitsu) oraz mieszanych sztuk walki (MMA), w takich galach jak KSW (Daniel Zawidzki, Michał Chmielewski, Roman Szaszkov zajął drugie miejsce w pierwszej edycji  tej gali), FEN, Amatorska Liga MMA.

Od czerwca 2016 roku nasza sekcja grapplingowa przekształciła się w sekcję stricte MMA,  gdzie treningi  obejmują jednocześnie wszystkie płaszczyzny walki – chwyty (rzuty, sprowadzenia, parter z uderzeniami i bez), uderzenia i kopnięcia. Bazując na systemach przez nas uprawianych ( Grappling w formule ADCC, techniki Sambo Sportowego, Sambo Bojowe, Zapasy, Tajski Box,  S.P.A.S.) oraz piętnastoletnim doświadczeniu, wypracowaliśmy własne koncepcje i programy szkoleniowe w  formule MMA.

Treningi prowadzone są przekrojowo, są ciężkie fizycznie i przygotowują do konfrontacji w zawodach i w samoobronie. W ramach sekcji część osób ćwiczy zawodniczo, startując i planując starty w amatorskich zawodach w grapplingu i MMA, a część osób trenuje bez nastawiania się na rywalizację sportową, a jedynie dla własnej przyjemności.

Treningi prowadzi trener Bartłomiej Mendak, prekursor Sambo w Polsce

Obecnie w sekcji MMA Sambo Bojowe ćwiczą osoby na poziomie początkującym i średniozaawansowanym. Jeżeli jesteś początkujący lub masz doświadczenie w sztukach walki i chcesz trenować dobre MMA,  zapraszamy na treningi.

 

Sekcje klubu Sambo System Polska

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

Rukopasznyj boj S.P.A.S.

Treningi sekcji Rukopasznyj boj SPAS obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, walkę za pomocą chwytów oraz chwytów i uderzeń.

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi Personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia

Informacje

event-nabor-2017

Nabór do klubu

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

  • SPAS Combat
  • Rukopasznyj boj SPAS

Do zobaczenia na treningu!

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

Dowiedz się więcej...

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

Napisz do nas

biuro.ssp@gmail.com

OSiR Nowowiejska

Sala sportowa na 1 piętrze

ul. Nowowiejska 37b