Sekcja SSP Tajski Boks

SSP Tajski Boks oferuje trening obejmujący naukę uderzeń i kopnięć, techniki walki w klinczu, w krótkim i w długim dystansie. W Boksie Tajskim można uderzać pięścią, łokciem, stopą, piszczelem, kolanem, dozwolone są charakterystyczne dla tego systemu niskie kopnięcia w uda (tzw. low kick ), atakuje się korpus i głowę, stosuje obalenia.

Walka w Muay Thai odbywa się na ringu i nieodłącznie towarzyszy jej specyficzna tajska muzyka inspirująca zawodników. Bardzo ciekawy jest rytuał („wai kru”) odprawiany przez zawodnika przy wejściu na ring. Generalnie Boks Tajski nie jest zwykłym sportem walki, lecz bardzo mocno osadzonym w tamtejszej kulturze wydarzeniem o aspekcie wręcz duchowym, nic dziwnego, więc, iż ta uznawana za najtwardszą na świecie, odmiana walki wręcz, stała się w Tajlandii sportem narodowym, fascynującym pokolenia.

Zawodnicy Tajskiego Boksu z Akademii SSP wielokrotnie zdobywali medale na turniejach polskich jak i międzynarodowych ( Michał Chmielewski Vicemistrzem Świata Muay Thai wagi ciężkiej).

 

Sekcje klubu Sambo System Polska

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

Rukopasznyj boj S.P.A.S.

Treningi sekcji Rukopasznyj boj SPAS obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, walkę za pomocą chwytów oraz chwytów i uderzeń.

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi Personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia

Informacje

event-nabor-2017

Nabór do klubu

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

  • SPAS Combat
  • Rukopasznyj boj SPAS

Do zobaczenia na treningu!

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

Dowiedz się więcej...

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

Napisz do nas

biuro.ssp@gmail.com

OSiR Nowowiejska

Sala sportowa na 1 piętrze

ul. Nowowiejska 37b