Treningi indywidualne i w małych grupach.

Zapraszamy do udziałów w treningach personalnych i zajęciach w małych grupach. To idealna propozycja dla tych, którym zależy na indywidualnym podejściu i szybkich efektach.

 

Obecnie prowadzimy nabór dla następujących programów treningowych:

Grupa specjalna CQB S.P.A.S. Combat:

Szkolenie w sekcji CQB S.P.A.S. Combat obejmuje techniki walki S.P.A.S. nastawione na maksymalną skuteczność. Program obejmuje walkę wręcz przy użyciu wszelkiej dostępnej broni ( w tym walkę nożem, długopisem, pałką, kubotanem), wykorzystywanie otoczenia w samoobronie, taktykę i psychologię walki – myślenie taktyczne, elementy ochrony VIPa, ćwiczenia fizyczne podnoszące siłę, szybkość i wytrzymałość.

Grupa zamknięta Krav Maga:

Oryginalny izraelski przekaz, prawdziwa rdzenna Krav Maga.
Krav Maga to system walki wręcz stosowany przez izraelskie służby ochrony oraz jednostki specjalne wielu krajów. System Krav Maga pierwotnie skierowany był wyłącznie do izraelskich służb specjalnych, z czasem techniki Krav Maga zostały zaadaptowane i zmodyfikowane w taki sposób, by stworzyć system umożliwiający szybkie i skuteczne przyswojenie ich przez cywilów poszukujących systematycznego i profesjonalnego sposobu na zdobycie umiejętności w dziedzinie samoobrony.
Idealne rozwiązanie dla osób wcześniej trenujących Krav Magę, dające możliwość znacznego poszerzenia posiadanych umiejętności.

Grupa Sistiema Sambo Combat:

Sekcja SSP Sambo Combat jest autorskim programem szkoleniowym walki wręcz klubu Sambo System Polska, bazującym na praktykowanych przez nas systemach: Sambo Combat i Sambo Bojowe, Systiema ROSS.
Ideą przewodnią jest tutaj osiągnięcie skuteczności w walce wręcz poprzez głębsze poznanie własnego ciała i wzorców ruchowych. Metodyka nauczania jest wynikiem doświadczeń, studiów oraz analiz różnych systemów wyszkolenia. Techniki wykorzystywane w Sistiema Sambo Combat oparte są o płynne ruchy ciała, program zawiera uderzenia, kopnięcia, dźwignie, umiejętność ataków na punkty na ciele przeciwnika, rzuty i sprowadzenia, ćwiczenia oddechowe, umiejętność posługiwania się pałką, nożem oraz obronę przed niebezpiecznymi narzędziami.

Informacje i cennik

Wszystkie zajęcia w powyższych sekcjach odbywać się będą w małych, zamkniętych grupach lub indywidualnie. Warunkiem przyjęcia do sekcji jest rozmowa kwalifikacyjna z trenerem prowadzącym.

Instruktor prowadzący:

Bartłomiej Mendak szef wyszkolenia Polskiej Federacji S.P.A.S., vice prezes Międzynarodowej Federacji S.P.A.S., przedstawiciel izraelskiej federacji Krav Maga KMF AC na Polskę, pionier Sambo w Polsce, ekspert szkoleń z bezpieczeństwa osobistego.

Terminy zajęć zostaną indywidualnie ustalane z uczestnikami.

Zapisy, zgłoszenia, informacja

tel. 509 720 858

Cennik zajęć:

  1. Grupa od 10 do 12 osób – 350 zł miesięcznie od osoby
  2. Grupa do 6 osób – 800 zł miesięcznie od osoby
  3. Zajęcia indywidualnie z instruktorem, 1 na 1: 150 zł trening 1h
  4. Zajęcia indywidualnie z instruktorem dla 2 osób: 100 zł od osoby, trening 1h

5. Własna grupa – zbierz swoją grupę znajomych, warunki treningów ustalimy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na współpracę!

Sekcje klubu Sambo System Polska

S.P.A.S. Combat

Unikalny systemem walki wręcz, jednym z najbardziej efektywnych i kompletnych spośród wszystkich systemów samoobrony i walki wręcz na świecie.

Rukopasznyj boj S.P.A.S.

Treningi sekcji Rukopasznyj boj SPAS obejmują rzuty, obalenia, walkę w parterze, walkę za pomocą chwytów oraz chwytów i uderzeń.

Sportowa walka nożem

Szkolenia są kompilacją najbardziej skutecznych technik i rozwiązań opartych o programy szkoleniowe systemów bojowych Sambo Combat i S.P.A.S.

Treningi Personalne

Techniki walki nastawione na maksymalną skuteczność, personalne treningi, indywidualny tryb szkolenia

Informacje

event-nabor-2017

Nabór do klubu

Obecnie prowadzimy nabór do klubu w sekcjach:

  • SPAS Combat
  • Rukopasznyj boj SPAS

Do zobaczenia na treningu!

Pierwszy trening wprowadzający GRATIS!

Dowiedz się więcej...

 

Zadzwoń do nas

509 720 858

Napisz do nas

biuro.ssp@gmail.com

OSiR Nowowiejska

Sala sportowa na 1 piętrze

ul. Nowowiejska 37b